Ana Sayfa » Savaş » Tank Şehri - Savaş

Oyunlar.bbs.tr'de Tank Şehri - Savaş adlı oyunu oynamaktasınız. Tank Şehri - Savaş oyunu 4386 kere oynandı. Kungfu - Dövüş oyunu oyunu gibi Savaş Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Tank Şehri - Savaş oyunu, Tank Şehri - Savaş - Destroy the other tanks and earn extra points. Remake of the classic game Battle City.

Nasıl Oynanır : Tank Şehri - Savaş Tank Şehri - Savaş
Player 1:
Yön Tuşları - Haraket.
CTRL Tuşu - Ateş Etme.
Player 2:
W, A, S, D - Haraket Etme.
Space (Boşluk) Tuşu - Ateş Etme.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !