Ana Sayfa » Çocuk » Pizzacı

Oyunlar.bbs.tr'de Pizzacı adlı oyunu oynamaktasınız. Pizzacı oyunu 2842 kere oynandı. Bitirim Karınca - Çizgi film Oyunları oyunu gibi Çocuk Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Pizzacı oyunu, En lezzetli pizzaları yaptığın için pizza yemeye herkes sana geliyor! İşte bu iyi haber! Artık işleri büyütmek için hazırsın! Bunun için tek yapman gereken günlük hedeflere ulaşmak ve bol bol para kazanmak! Bu paraları restaurantını geliştirmek için kullan ve şehrin en iyi pizzacısı hep sen ol!


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !