Ana Sayfa » 3 Boyutlu » Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu

Oyunlar.bbs.tr'de Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu adlı oyunu oynamaktasınız. Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu oyunu 6172 kere oynandı. Kaleye Saldır - 3 Boyutlu oyunu gibi 3 Boyutlu Oyunları kategorisindeki diğer seçme oyunlarıda denemelisiniz.


Açıklama : Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu oyunu, Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu - Çok iyi yapılmış 3D grafikleri ile güzel bir ortaçağ savunma oyunu. İşçileriniz kalenizi yaparken sizde üstünüze gelen saldırılara karşı koymaya çalışıyorsunuz.Size saldıran düşmanları oklarınızla geri püskürtün. Çok zor durumlarda kaldığınızda kullanabileceğiniz alternatif savunmalarınızda olacak düşman askerleri üzeine kütükleri yuvarlamak veya onları kızgın yağ ile kızartmak gibi.

Nasıl Oynanır : Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu Kale Saldırısı 2 - 3 Boyutlu
Sol ve Sağ yön tuşları okçuların atış açısını ayarlar, Üst ve Alt yön tuşlarını okçu ekleyip çıkartmak için kullanın, Space (boşluk) tuşu ateş okları. 'Z' tuşu kızgın yağı düşmanın üstüne boşaltır. X ve C diğer özel yetenekler.


En lezzetli resimli yemek tarifleri, Türk ve Dünya mutfağından leziz seÇmeler. www.lezizyemekler.com Tamamı denenmiş ve özel olarak fotoğraflanmış olan yemek tariflerinin bulunduğu Nefis Yemek Tarifleri

En uygun kredinin hangi kredi olduğunu, kredi notu sorgulaması, ücretsiz kredi notu hesaplama, kredi notu, internet bankacılığı banka konularını belirten dakikalar kaybetmeden Çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanın.

Hafta hafta gebelik (hamilelik) boyunca bebekte ve annede oluşan farklılıklar, Gebelik, tarama ve erken tanı testleri ile ilgili bilgiler. www.gebenotlari.com Bebek Ä°simleri, Çin Takvimi, Bebek Hastalıkları, Hamilelik Rehberi

Oyunlar | Oyun | Oyna | Oyunlar Oyna.iyi Eglenceler !